sestdiena, 2013. gada 30. novembris

Latvijas PSR vēsture vidusskolām.Elza Plaude. Jānis Kripēns. Eiženija Lielā

1961.gada Latvijas PSR vēsture vidusskolām. Pēc vairāk kā 20 gadu dzīves "brīvā", kapitālistiskā Latvijā šī vēsture rādās pavisam citā gaismā, jo īpaši vācu baronu, Latvijas buržuāzijas un pirmās kapitālistiskās republikas apraksti, kas jo skaudri atgādina pašreiz Latvijā uzdzīvojošās (pie varas esošās) neliešu bandas.

Latvijas PSR vēsture vidusskolām.Elza Plaude. Jānis Kripēns. Eiženija Lielā Pilna elektroniskā versija lejupielādējama bez maksas internetā:
http://uploadingit.com/file/7icvwjzckwxu7kwx/Latvijas_PSR_vesture_vidusskolam_pdf.zip ; http://share.cx.com/M8j7xQ

5 komentāri:

 1. Padomju laiku vēstures grāmatas var lasīt tikai lai pašausminātos par krievu imperiālistu cinisko vēstures viltošanu. Krievi visos laikos ir labiņie, kuriem vienmēr draud uzbrukt kaimiņvalstis (t.sk. Baltijas valstis), okupācija 1940. gadā nosaukta par ''fašistiskās diktatūras likvidēšanu un tautas demokrātijas izveidošanu''. 1949. gads, kad uz Sibīriju tika izsūtīti desmitiem tūkstoši zemnieku "..bija lūzuma gads Latvijas lauksaimniecības kolektivizācijā. Šinī gadā darba zemnieki masveidā iestājās lauksaimniecības arteļos jeb kolhozos" utt.
  Punkts visam ir grāmatas beigas: "Padomju zeme ir kļuvusi par miera un progresa simbolu visas pasaules darbaļaudīm. Zem Ļeņina karoga un Komunistiskās
  partijas vadībā padomju tauta droši iet uz komunismu."

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Bet kādas vērtības, kādu brīvību mēs esam ieguvuši un izcīnījuši šinī taisnīgajā, ideālajā un demokrātiskajā sistēmā, bez meliem un viltus. Nez kāpēc tais sliktajos padomijas laikos latviešu tauta neskatoties uz izsūtīšanām un komunistisko diktatūru neizmira, bet iedzīvotāju skaits stabili pieauga ar statistikas koeficientu 1,29. Nevienam netrūka jumta uz galvas, nevienam netrūka darba un maizes rieciena pat ar sviestu. Bet zagļus un savas tautas nodevējus, pārdevējus un apspiedējus lika pie sienas vai cietumā, jo zaglim ir jāsēž aiz restēm nevis jāvada valsti. Kas bija slikts kolektīvajās saimniecībās, kad tika maksimāli apstrādāta un izmantota lauksaimnieciski nozīmīga zeme nevis aizaudzērta ar krūmiem un pārpurvota, kad valsts bija pilna ar liellopu ganāmpulkiem bet tagad neredz pat vienu gotiņu. Meži kuri tagad tiek bez žēlastības izcirsti un izsaimniekoti tad tika kopti un saudzēti. Varbūt tev Mart P tagad klājas ļoti labi, bet ir arī citi cilvēki un to ir lielākā tautas daļa, kuri knapi velk galus kopā lai izdzīvotu. Tā ka savu demagoģiju paturi pie sevis vēl jau ir dzīvitie kuri atceras tos sliktos laikus un var salīdzināt ar tagadējiem labajiem

   Dzēst
 2. Šo komentāru ir noņēmis autors.

  AtbildētDzēst
 3. Hi, Nice post thanks for sharing. Would you please consider adding a link to my website on your page. Please email me back.

  Thanks!
  Angela
  angelabrooks741 gmail.com

  AtbildētDzēst
 4. Sveiki,
  Es esmu kundze SOFIA ROJAS privāts aizdevumu aizdevējs, kas dod dzīves laikā alternatīvās aizdevumus. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Jums ir nepieciešams konsolidācijas vai hipotekāro kredītu? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs aizņemties līdzekļus, lai cilvēkiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda, lai samaksāt rēķinus, ieguldīt biznesā ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu plašu sabiedrību, ka mēs piedāvājam uzticamu palīdzību un saņēmēju, un būs gatava piedāvāt jums aizdevumu.

  Rakstiet mums uz: (sofiarojasfirm@gmail.com)

  AtbildētDzēst