trešdiena, 2013. gada 2. janvāris

Visu grāmatu saraksts

http://gramataselektroniski.blogspot.com/p/visu-gramatu-saraksts.html http://gramataselektroniski.blog.com/

11 comments:

 1. Lapas autors jau nu gan varētu sniegt kādu INFO, kas īsti notika ar gramataselektroniski.wordpress.com ...

  AtbildētDzēst
 2. jaa, butu labi vairak info - kapec tad pazuda wordpress versija un vai bus atpakal?

  AtbildētDzēst
 3. Info ir vienkāršs: pazuda tamdēļ, ka kāds uzrakstīja wordpresam "donesenije" vai "kļauzu". Atvainojiet esmu aizmirsis latvisko vārdu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Vienvardsakot nostučija,any way paldies par grāmatām šodien kareiz nopirku KOBO gramatu lasitaju,taka nedzīvoju LV,manas iespejas dabut gramatas no dzimtenes ir diezgan ierobežotas!Paldies!

   Dzēst
  2. denunciācija
   Slepena apsūdzība (ļaunā, arī savtīgā nolūkā). Iesniegt denunciāciju. Rakstīt denunciācijas.

   Dzēst
 4. Liels paldies par grāmatām. Iepriekš skatījos wordpress, bet tagad vairs nav. Labi, ka saglabājāt kopiju, citi visu liek internetā un neko neglabā. Piesardzība atmaksājas.

  AtbildētDzēst
 5. Saita administratoriem. visi tie hostaneti un uploadingu serveri failu uzglabāšanai neder!!! Neko nevar lejuplādēt no šiem!!! vajag lietot normālus mākoņdiskus piemēram mediafire, yandex, mailru vai mega

  AtbildētDzēst
 6. piemēram: https://yadi.sk/d/1f63N2J3SorjRQ

  AtbildētDzēst
 7. un vēl var atrast saitā https://egramatas.com/projekta-atbalstam/ šādu saiti https://mega.nz/#F!UBEkxKYb!eL61JnfoKrmfbQWnkgP03A . kur, škiet, ir VISAS grāmatas, bet no mega diska lejuplādes ir ierobežotas, visu saturu vienā rāvienā neizdosies lejuplādēt, lai to izdarītu jālieto atsevišķa programma

  AtbildētDzēst
 8. SVEIKI; Vai jums ir nepieciešams aizdevums?
  Mēs piedāvājam visu veidu aizdevuma pakalpojumus: personīgais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums, auto aizdevums, parāda konsolidācijas aizdevums, aizdevums rēķinu apmaksai un daudz kas cits.

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai finansētu savu projektu?
  Mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, lai īstenotu tādus projektus kā: māju, biroju, saimniecību celtniecība, kā arī finansētu jūsu ceļojumu projektus, jūsu uzņēmumu vai projektu, kuram jums nepieciešams ārējs finansējums.

  Vai jums ir nepieciešams ieguldījumu fonds?
  Mēs varam ieguldīt jūsu lielajos projektos. Tas ir paredzēts uzņēmumiem, kas meklē ieguldītājus, lai finansētu savus pētniecības projektus, nekustamā īpašuma projektus, pārņemšanu un citas biznesa vajadzības.

  IZVĒLIES LABĀKĀS AIZDEVUMA iespējas
  Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu pakalpojumiem, sazinieties ar mums pa šo e-pasta adresi: novaglobalfinances@gmail.com Vai arī WhatsApp / Telegram: +33751156474

  Ko mēs piedāvājam;
  Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus. Mēs piedāvājam gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus, kā arī jūs varat pieteikties gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumiem ar ļoti saprātīgu procentu likmi. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

  Mēs varam palīdzēt!
  NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES ir meitasuzņēmums vienai no spēcīgākajām finanšu grupām Eiropā un pasaulē ar lielu kapitālu. Mēs īstenojam stratēģiju klātbūtnei tur, kur tiek atrasta izaugsme, piesaistot klientus tās radītajām iespējām, palīdzot uzņēmumiem augt, attīstīties ekonomikai un indivīdiem realizēt savas ambīcijas. Mēs daudzus gadus darbojamies tirdzniecībā un mūsu laikā esam izsnieguši neskaitāmus aizdevumus. .

  Lai iegūtu papildinformāciju par aizdevuma piedāvājumu, šeit ir mūsu kontaktinformācija:
  Vārds: Camilla Karlsen (aizdevumu centra darbinieks)
  Kontaktu pasts: novaglobalfinances@gmail.com
  WhatsApp / Telegram kontaktinformācija: +33751156474

  AtbildētDzēst